Merlon Business Framework

Uygulamanızı Siz Yaratın

«Kurumsal uygulamalarınızı tasarlamak, yönetmek, kontrol noktaları oluşturmak ve akıllı bir sistem yapısı yaratmak hiç bu kadar kolay olmadı»

MBF Uygulama Modeli

MBF Platformu Nedir?

Kurumsal süreçlerinizi oluşturmanız ve yönetmeniz için size gelişmiş bir platform sağlar.

Nasıl Uygulanır?

Akıllı iş yönetimi geliştirme araçlarıyla iş katmanları oluşturur, ilişki yaratır, koşullu işlemler tasarlayıp devreye alır, esnek menü ve form özellikleri ile size uygun iş modelini oluşturulur.

Nasıl Destekler?

Süreçleriniz dahili mesajlar, uyarı ve bildirim mesajları, eposta ve sms ile desteklenir.

Merlon Business Framework ile Tanışın

Merlon Web UI Framework, iş uygulamalarınızı gelişmiş araçlarla tasarlayıp yönetebileceğiniz bir platform sağlarken aynı zamanda bu platform üzerinde geliştirilen hazır yazılım çözümleri sunmaktadır.

Merlon’un sahip olduğu tasarlanabilir ve esnek sistem yapısı sayesinde uygulamaları farklı sektörlerde ve süreçlerde kolaylıkla adapte edersiniz.

Kamu ve özel sektörde çok farklı tipte işletme tarafından kullanılabilen esnek yapısıyla uygulama çözümlerinizi geliştirirsiniz.

Kurumsal Dashboard

Merlon Business Framework, daha önce karşılaşmadığınız gelişmiş yönetim araçlarını son derece kolay kullanım ara yüzüyle size sunarak kendi işletme yönetiminizi kurup yönetmeyi hayalden gerçeğe dönüştürüyor.

Kurumsal Zeka

Uygulamayı tasarlayın ve hangi işlem adımında ne sonuç üretmesi gerektiğini belirleyin.

Proses akışı, dinamik eposta, sms, uyarı ve bildirim mesajları ile işletmenizi otomasyona bağlayın. 

Tüm Sistemleri Tek Bir Paket ile Yönetirsiniz

Web tabanlı yazılım yapısı ile beş farklı işletme çözümünü tek bir sistemde sağlar.

Tüm sektörlerde kullanılabilir yapısyla Merlon Business Framework içinde yer alan modüller ve gelişmiş fonksiyonlar ile tek bir çözümde beş farklı sistemin yapacaklarına sahip olursunuz.

  • ERP Yazılımı
  • Doküman Yönetimi Yazılımı (EBYS)
  • Dinamik Form Yönetimi Yazılımı
  • Süreç Yönetimi Yazılımı
  • Kurumsal Portal (intranet Yazılımı)

Tüm Formlarınız Elektronik Ortamda

İşletmenizde kullanılan ve sirküle edilmesi, onay alınması veya belirli birimlere iletilmesi gereken formlarınız ile periyodik olarak doldurulması gereken formlarınızı artık elektronik ortamda takip edin.

Dinamik form tasarım sihirbazı ile oluşturulan formlar uygulamaya kolaylıkla dahil edilir.

Oluşturduğunuz forma isim verir, içeriğini oluşturur, kullanmasını istediğiniz kişilere yetkilendirirsiniz.

Proses motoru ile birlikte kullanarak formlara bir süreç veya onay akışı kazandırırsınız.

Kural yönetimi motoru sayesinde mevcut formlarınızı sizin belirlediğiniz zamanlarda istenilen kişilere uyarı, bildirim, eposta veya sms gönderimi yapabilir veya belli bir koşul oluştuğunda belirlenen işlemin otomatik yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı Form Teknolojisi

Sahip olduğu akıllı form teknolojisi ile kullanılan bir formun her süreç, kişi, pozisyon veya özel koşullar için farklı özellik göstermesi sağlanır. Formun içerdiği alanların görünürlüğü, zorunlu olması, işleme izin vermesi, varsayılan değerleri ve daha bir çok niteliği koşullara göre değişken olacak şekilde kontrol edilebilmektedir.

Formları tasarlayın, yetkilendirin, sirkülasyonu ve onay akışını belirleyin, uyarı, eposta ve sms ile destekleyin.

İş Akışlarını İşletmenize Göre Özelleştirin

  • Formlar üzerinde işlem butonları yaratıp yetkisini sürece veya kişiye göre özelleştirebilirsiniz.
  • Proses motoru form ve süreçlerinizden gelen verileri alır ve kurguladığınız işlem adımlarını gerçekleştirir.
  • Kural yönetimi motoru ile sistemde kontrol noktaları oluşturursunuz ve önceden tanımladığınız koşullar gerçekleştiğinde yine sizin belirlediğiniz işlemler (eposta, sms ve işlem) otomatik olarak gerçekleşir.
  • Eposta ve sms motoru sayesinde farklı form ve süreçlere ilişkili olarak eposta ve sms gönderimi gerçekleştirirsiniz.

Dinamik Butonlar

Merlon Business Framework ile bir butonun kime, ne zaman görüneceğini ve tıklandığında yapacağı işlemi yönetebilirsiniz. İşlem butonları için dilediğiniz ikonu seçebilir ve adını belirleyebilirsiniz.

Süreçlerinizi Siz Belirleyin

Merlon arayüzünü ve ekranlarını işletmenize göre dizayn edersiniz. Farklı modüllerdeki formları, işlem sıralarını ve yetkileri belirleyerek tam da size özel bir yönetim sistemine sahip olursunuz.

Akıllı İş Süreçleri

Merlon Business Framework, sağladığı gelişmiş yönetim araçları, sistem yetenekleri ve sunduğu fonksiyonlarıyla işletmenize özel iş süreçlerini yaratma, yönetme ve akıllı iş uygulamalarını oluşturma olanağı sağlar.

Özelleştirilebilen menüleri, dinamik form yapısı, tanımlanabilir kural fonksiyonları sizin tam da istediğiniz iş modellerinizi yaratabilmenize imkan verir.

Widget menü ekranları, yüklenebilir pencereler ile her platformda rahat kullanım sağlarken işletmeye, prosese, departmana ve kişiye özel menü ekranları, iş akışı, uyarı ve bildirimleri gerçekleştirir.

Özel Prosesler

Merlon Business Framework ile uygulamanız için sistem yönetiminden daha fazlası size sunulmaktadır. Veri transferi ve entegrasyondan rapor tasarım araçları ve yetkilendirmelere, hata ve işlem kontrolünden dahili mesajlaşma servislerine kadar bir çok fonksiyon ve sistem aracı yönetiminizdedir.