İş Akış Yönetimi

Süreçlerinizi Siz Belirleyin

Merlon arayüzünü ve ekranlarını işletmenize göre dizayn edersiniz. Farklı modüllerdeki formları, işlem sıralarını ve yetkileri belirleyerek tam da size özel bir yönetim sistemine sahip olursunuz.

İş Akışlarını İşletmenize Göre Özelleştirin

  • Formlar üzerinde işlem butonları yaratıp yetkisini sürece veya kişiye göre özelleştirebilirsiniz.
  • Proses motoru form ve süreçlerinizden gelen verileri alır ve kurguladığınız işlem adımlarını gerçekleştirir.
  • Kural yönetimi motoru ile sistemde kontrol noktaları oluşturursunuz ve önceden tanımladığınız koşullar gerçekleştiğinde yine sizin belirlediğiniz işlemler (eposta, sms ve işlem) otomatik olarak gerçekleşir.
  • Eposta ve sms motoru sayesinde farklı form ve süreçlere ilişkili olarak eposta ve sms gönderimi gerçekleştirirsiniz.

Akıllı Form Teknolojisi

Sahip olduğu akıllı form teknolojisi ile kullanılan bir formun her süreç, kişi, pozisyon veya özel koşullar için farklı özellik göstermesi sağlanır. Formun içerdiği alanların görünürlüğü, zorunlu olması, işleme izin vermesi, varsayılan değerleri ve daha bir çok niteliği koşullara göre değişken olacak şekilde kontrol edilebilmektedir.

Formları tasarlayın, yetkilendirin, sirkülasyonu ve onay akışını belirleyin, uyarı, eposta ve sms ile destekleyin.

Akıllı İş Süreçleri

Merlon Business Framework, sağladığı gelişmiş yönetim araçları, sistem yetenekleri ve sunduğu fonksiyonlarıyla işletmenize özel iş süreçlerini yaratma, yönetme ve akıllı iş uygulamalarını oluşturma olanağı sağlar.

Özelleştirilebilen menüleri, dinamik form yapısı, tanımlanabilir kural fonksiyonları sizin tam da istediğiniz iş modellerinizi yaratabilmenize imkan verir.

Widget menü ekranları, yüklenebilir pencereler ile her platformda rahat kullanım sağlarken işletmeye, prosese, departmana ve kişiye özel menü ekranları, iş akışı, uyarı ve bildirimleri gerçekleştirir.

Özel Prosesler

Merlon Business Framework ile uygulamanız için sistem yönetiminden daha fazlası size sunulmaktadır. Veri transferi ve entegrasyondan rapor tasarım araçları ve yetkilendirmelere, hata ve işlem kontrolünden dahili mesajlaşma servislerine kadar bir çok fonksiyon ve sistem aracı yönetiminizdedir.