Merlon Erasmus Yazılımı Artık İngilizce

Erasmus yazılımının İngilizce sürümü yayında

Türkiye üniversitelerinde erasmus programı için en çok tercih edilen Erasmus Yazılımı olan Merlon Erasmus, artık İngilizce dil seçeneğiyle birlikte sunuluyor. Erasmus ofislerinde tercihe göre Türkçe veya İngilizce olarak kullanılabilecek programda; dil opsiyonunu her kullanıcı kendine özel belirleyebilecek. Merlon Erasmus programına giriş ekranında yapılan dil seçimiyle Türkçe veya İngilizce olarak kullanım imkanı sağlandı.

Akdeniz Kalite Sempozyumu Sponsorluğu

Merlon Akdeniz Kalite Sempozyumu’nun Teknoloji Sponsoru Oldu 

Akdeniz Üniversitesi’nin organizasyonuyla gerçekleşen I.Akdeniz Kalite Sempozyumunun teknoloji sponsorluğunu üstlendi. Akdeniz Kalite Sempozyumunun web sitesi ve web uygulamalarının yürütülmesi, sempozyum online başvuru sistemi, sempozyum eposta bildirimi ve danışmanlık konusunda Merlon destekledi. Akdeniz bölgesindeki kalite çalışmalarında sahip olduğu öncülük misyonuyla beraber bu yıl ilki düzenlenen akdeniz kalite sempozyumu ile http://www.kalitesempozyumu.org adresinden Merlon’un kendi sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Erasmus Yazılımı başarıyla hayata geçti

Akdeniz Üniversitesi Erasmus Program Yazılımı 

Akdeniz Üniversitesi AB ofisi Erasmus programı için Merlon Erasmus yazılımını tercih etti. Üniversite-Özel sektör işbirliği ile gerçekleşen projede Akdeniz Üniversitesi’nin erasmus programı için yapılan geliştirmeler ile tüm birimlerde Merlon Erasmus Yazılımı kullanılmaya başlandı.

Kategoriler